Dodaj wyjątkowego charakteru swojemu domowi lub firmie dzięki wyjątkowej sztuce: odkryj nowoczesne, oryginalne obrazy olejne i wysokiej jakości wydruki na płótnie w naszej Galerii Sztuki Laabs

Bal Brandenburski 2024

Chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom Brandenburg Ball 2024 za zainteresowanie Galeria Sztuki Laaba. Odwiedź nas w Eberswalde pod Berlinem, aby osobiście zapoznać się z naszą kolekcją sztuki współczesnej i obrazów olejnych. Więcej informacji można znaleźć na naszym kanale WhatsApp

Dla wszystkich gości Balu Brandenburskiego 2024 przygotowaliśmy specjalną ofertę - voucher uprawniający do 30% zniżki na zakup dowolnego obrazu olejnego lub reprodukcji naszych dzieł.
Oferujemy również limitowane edycje reprodukcji każdego oryginalnego obrazu olejnego, które są dostępne tylko w 50 egzemplarzach. Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie internetowej.

W naszej galerii Laabs prezentowane są prace następujących malarzy:
Dziękujemy wszystkim, których spotkaliśmy na Balu Brandenburskim 2022 i nie możemy się doczekać spotkania z Państwem na Balu 2024. Zapraszamy do naszej galerii, aby w miłej atmosferze obejrzeć nasze codzienne kreacje. Nie możesz przyjść? Odwiedź naszą wirtualną galerię. Napisz do nas, a my wyślemy Ci link. Jesteśmy na etapie finalizowania naszej wirtualnej galerii.

Z sukcesem prowadzimy kilka firm (Rolbatch www.rolbatch-laabs.de) oraz Guliwer Laabs www.guliwer.de, jednak nasza pasja do sztuki jest dla nas na tyle ważna, że ​​jakiś czas temu postanowiliśmy otworzyć własną galerię, w której oprócz naszej twórczości i twórczości naszych dzieci, można podziwiać także prace innych malarzy.

Laabs Art Gallery Dr. Magdalena Laabs, Adam Laabs Eberswalde bei Berlin

Pobierz zaproszenie w formacie PDF ->

Laabs Art Gallery Eberswalde bei Berlin

Laabs Art Gallery Eberswalde bei Berlin

Laabs Art Gallery Eberswalde bei Berlin

 Zamów katalog PDF ->