website

Dodaj wyjątkowego charakteru swojemu domowi lub firmie dzięki wyjątkowej sztuce: odkryj nowoczesne, oryginalne obrazy olejne i wysokiej jakości wydruki na płótnie w naszej Galerii Sztuki Laabs

Konkurs

🏆 KONKURSY

Uprzejmie informujemy, że już wkrótce na tej stronie zamieścimy informację o nadchodzącym wydarzeniu Konkurs „Plastika i Sztuka” organizowanym przez Międzynarodowe Targi PLASTPOL w Kielcach we współpracy z Galerią Sztuki Laabs.

Konkurs odbywa się podczas corocznych targów, które w 2023 roku odwiedziło 15 000 zwiedzających z różnych stron świata. Targi PLASTPOL to największe centrum wystawiennicze w Europie Wschodniej.

Dr. Koordynatorką tej wystawy będzie Magdalena Laabs. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną prace artystów związanych z branżą tworzyw sztucznych, w tym cykl prac dr. Magdalena Laabs, inżynier Adam Laabs i rzeźby Toma Diericka.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony, aby być na bieżąco z najświeższymi informacjami na temat nadchodzących, organizowanych konkursów malarskich.