Dodaj wyjątkowego charakteru swojemu domowi lub firmie dzięki wyjątkowej sztuce: odkryj nowoczesne, oryginalne obrazy olejne i wysokiej jakości wydruki na płótnie w naszej Galerii Sztuki Laabs

Wernisaż wystawy sztuki Świnoujście 4-31.05.2024

Drodzy miłośnicy sztuki,
My, rodzina Laabs, serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które odbędzie się w najbliższą sobotę 4 maja 2024 o godzinie 17:00 w naszej galerii „El Papa Hemingway” w Świnoujściu . Z niecierpliwością czekamy na przedstawienie Państwu naszych najnowszych dzieł - stworzonych przez dr. Magdalena Laabs , inż. Adam Laabs , Victoria Laabs i Alexandra Laabs .

Spotkanie z artystami
Skorzystaj z okazji i spotkaj się z nami osobiście podczas wydarzenia. Cieszymy się, że możemy porozmawiać z Tobą o sztuce, naszych inspiracjach i procesie twórczym.

Gdzie możesz nas znaleźć?
„Kawiarnia El Papa Hemingway”
Bohaterów Września 69, Świnoujście

Wskazówki:
Wyjdź z Hotelu Hilton i skręć w prawo, kierując się na wschód ulicą Wojska Polskiego. Jedź tą ulicą prosto i przejedź przez skrzyżowanie z ulicą Monte Cassino. Trzymaj się Wojska Polskiego aż do skrzyżowania z ulicą Bohaterów Września. Skręć tam w lewo.
Nasz Wernisaż jest otwarty dla wszystkich, którzy pasjonują się sztuką. Nie potrzebujesz zaproszenia, po prostu czuj się zaproszony do obcowania ze sztuką na najwyższym poziomie. Po otwarciu wystawa będzie czynna do końca miesiąca, zapraszamy do oglądania prac przez cały miesiąc.

O Galerii Art Café „El Papa Hemingway”.
W galerii znajdziecie Państwo także kawiarnię „El Papa Hemingway”, prowadzoną przez Panią Elżbietę Jańczak. Kawiarnia czynna codziennie w godzinach 10:00 - 18:00 i oferuje pyszne domowe ciasta autorstwa Pani Elżbiety, które doskonale wpisują się w artystyczny klimat.
Serdecznie zapraszamy do tej wyjątkowej przestrzeni, w której sztuka spotyka się z lokalnymi przysmakami. Wpadnij, aby doświadczyć inspirującej sztuki i pysznych smaków.

kim jesteśmy
Jesteśmy rodziną artystów z regionu Berlina i mówimy po polsku, niemiecku i angielsku. Lubimy dzielić się naszymi kreatywnymi przemyśleniami i procesami i nie możemy się doczekać ożywionej wymiany zdań z Tobą.

-> Zaproszenie w formacie PDF

Wystawy prywatne

Informujemy również, że organizujemy wystawy prywatne i jesteśmy gotowi zorganizować specjalną, zamkniętą wystawę dla Państwa klientów. To wyjątkowy sposób na uczczenie ważnych wydarzeń biznesowych lub osobistych. (czytaj więcej ->)

Dostępne oryginały i reprodukcje – sztuka dla koneserów

Podczas wystawy będzie można nabyć wybrane prace, zarówno w formie oryginałów malowanych farbami olejnymi, jak i wysokiej jakości reprodukcje wydrukowane na najwyższej klasy płótnach. Zachęcamy do zarezerwowania tych wyjątkowych dzieł sztuki przed wydarzeniem, aby móc kupić swoje ulubione dzieła. (czytaj więcej ->)

Nagradzane dzieła sztuki z Mediolanu

To także niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć prace nagrodzone w konkursie plastycznym w Mediolanie w grudniu 2023 roku. Te szczególne prace zostały następnie wystawione w prestiżowej galerii Antonio Battaglia w Mediolanie w styczniu 2024 roku. Zapraszamy do zapoznania się z tymi wyjątkowymi dziełami, które zyskały międzynarodowe uznanie. Czytaj więcej ->

Zapisz się do naszego newslettera

Aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami, otwarciami i ekskluzywnymi spotkaniami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Dołącz do naszej dynamicznie rozwijającej się społeczności artystycznej i czerp inspirację z każdego spotkania.

Zamów bezpłatny katalog w formacie PDF

Interesuje Cię nasza kolekcja obrazów olejnych i grafik? Dzięki naszemu katalogowi PDF masz możliwość poznania całej naszej oferty w zaciszu własnego domu. Zamów katalog ebooków w formacie PDF ->