Dodaj wyjątkowego charakteru swojemu domowi lub firmie dzięki wyjątkowej sztuce: odkryj nowoczesne, oryginalne obrazy olejne i wysokiej jakości wydruki na płótnie w naszej Galerii Sztuki Laabs

O nas - Galeria Sztuki Laabs

Witamy w Galerii Sztuki Laabs , Twoim sklepie internetowym z ekskluzywną grafiką ścienną. Naszą specjalnością są ręcznie malowane obrazy olejne i akwarele, wysokiej jakości wydruki na płótnie oraz ekskluzywne grafiki, które będą luksusowym dodatkiem do Twojego domu lub biura.

Laabs Art Gallery

Nasze produkty w profesjonalnych pomieszczeniach

Nasze dzieła sztuki zdobią już liczne biura dyrektorów, ponieważ menedżerowie ceniący najwyższą jakość wybierają nasze produkty, aby upiększyć swoje środowisko pracy. Nasze obrazy idealnie pasują do każdego profesjonalnego otoczenia, czy to hotelu, restauracji, gabinetu lekarskiego, kancelarii prawnej czy biura korporacji.

Jakość, luksus i zadowolenie klienta

Jakość naszych dzieł sztuki jest naszym najwyższym priorytetem. Każdy z naszych produktów tworzony jest z najwyższą starannością i precyzją, aby zapewnić Państwu wyjątkowe i luksusowe doznania artystyczne. Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem i staramy się przedstawiać ofertę, która jest zarówno inspirująca, jak i poruszająca emocjonalnie.

Zestawy zapewniające harmonijną atmosferę

Wiele naszych dzieł sztuki można nabyć także w starannie dobranych zestawach, które harmonijnie ze sobą współgrają. Zestawy te nie tylko stanowią doskonały sposób na zaprojektowanie pomieszczeń w spójny sposób, ale oferują także wyjątkowy stosunek jakości do ceny. Odkryj nasze zestawy i przekonaj się, jak dobrze poszczególne dzieła ze sobą współgrają. Idealny dla każdego, kto ceni sobie harmonijny obraz całości, a jednocześnie chce zaoszczędzić pieniądze.

Kwestia praw autorskich i domena publiczna

Bardzo poważnie podchodzimy do praw autorskich i szanujemy prawa twórcze artystów. Dlatego w Galerii Sztuki Laabs oferujemy wyłącznie dzieła sztuki, które znajdują się już w przestrzeni publicznej. Dzieła sztuki współczesnej to nasze własne dzieła lub licencjonowane reprodukcje artystów, z którymi bezpośrednio współpracujemy i od których otrzymaliśmy zgodę na reprodukcje.

Twój partner w indywidualnej aranżacji wnętrz

Jako pasjonaci malarzy, grafików i projektantów jesteśmy nie tylko pierwszym portem, do którego docierają wykwintne dzieła sztuki, ale także ekspertami w dziedzinie nowoczesnego projektowania wnętrz. Pracujmy razem, aby stworzyć przestrzenie, które będą nie tylko estetyczne, ale także będą wyrazem Twojej osobowości.

Historia i specjalizacja firmy

Nasza firma pierwotnie zaczynała jako firma specjalizująca się w arteterapii. Terapia sztuką jest formą psychoterapii, która wykorzystuje twórczy proces tworzenia sztuki w celu promowania dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego. Pierwotnie nasze obrazy miały angażować zarówno terapeutów, jak i pacjentów w proces gojenia i powrotu do zdrowia. Mają na celu zapewnienie ulgi emocjonalnej i zapewnienie wglądu terapeutycznego.

Z biegiem czasu zdaliśmy sobie sprawę, że nasza wiedza z zakresu sztuki i pozytywnego wpływu obrazów na duszę człowieka może mieć szersze zastosowanie. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i stworzyć Galerię Sztuki Laabs. Tutaj oferujemy obecnie różnorodną gamę dzieł sztuki, od ręcznie malowanych obrazów olejnych i akwareli po wysokiej jakości wydruki artystyczne i ekskluzywne grafiki. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm i instytucji, które chcą upiększyć swoje przestrzenie sztuką wysokiej jakości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą różnorodną kolekcją i zainspirowania się pięknem i różnorodnością sztuki. Niezależnie od tego, czy chcesz upiększyć swój dom, gabinet czy biuro, w Galerii Sztuki Laabs znajdziesz idealne dzieło sztuki. Powitanie!

Youtube Video Laabs Art Gallery

 Zobacz wideo na YouTube - Galeria Sztuki Laabs -> 

https://www.youtube.com/watch?v=79EJsQe4IDo