Dodaj wyjątkowego charakteru swojemu domowi lub firmie dzięki wyjątkowej sztuce: odkryj nowoczesne, oryginalne obrazy olejne i wysokiej jakości wydruki na płótnie w naszej Galerii Sztuki Laabs

Aktualności

🌟 OBSZAR AKTUALNOŚCI: Aktualne wystawy i wydarzenia artystyczne 🌟

Witamy na naszej stronie z aktualnościami, miejscu, w którym znajdziesz informacje o wystawach i wernisażach. Obecnie zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony przeglądowej, na której znajdziesz wszystko, czego szukasz.

🇮🇹🖼️ Wystawa sztuki w Mediolanie, Włochy (18-28 stycznia 2024), Galeria Antonio Battaglia

Jako zwycięzca „Europejska Nagroda Artystyczna” i uczestnicy konkursu”Najlepszy wybór 2023” My, Magdalena Laabs i Adam Laabs, serdecznie zapraszamy na naszą wystawę w Galerii Antonio Battaglia w Mediolanie. Odbędzie się to w dniach 18–28 stycznia 2024 r. Szczególnie cieszymy się na Państwa wizytę w dniach 19 i 20 stycznia, abyśmy mogli spotkać się z Państwem osobiście. Zaprezentowane zostaną nasze prace „Tajemnicze piękno z piórkową koroną” i „Spirit of Speed”, a także inne prace wybrane do „Top Selection Milano 2023”. Więcej informacji i prezentację zwycięskich prac można znaleźć na stronie internetowej Galerii Pitturiamo.

Szczególnie nie możemy się doczekać Twojej wizyty 19 i 20 stycznia, abyśmy mogli spotkać się z Tobą osobiście.

Wernisaż odbędzie się 18 stycznia 2024 r. o godz. do którego dostęp mają wyłącznie osoby posiadające osobiste zaproszenia. Gości, którzy otrzymali imienne zaproszenie, w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Czytaj więcej ->

🇩🇪🖼️  Wystawa sztuki w Eberswalde, Niemcy (26.01.2024-03.03.2024)

W Eberswalde prezentujemy dr. Magdalena Laabs i inż. Adama Laaba, wybór 60 naszych prac. Wystawę uzupełniają prace Anny Beaty Kanieckiej (Austria), Jolanty Kurzela (Polska) i Claude’a Dubois (Francja/Gujana). Czytaj więcej ->

🏆🖼️ Wystawa sztuki we współpracy z TOP WOMAN (03.06.2024)

Z niecierpliwością czekamy na kolejne ekscytujące wydarzenie, podczas którego zaprezentujemy prace dr. Magdalena Laabs i inż. Obecny Adam Laabs. Dalsze szczegóły zostaną opublikowane wkrótce.

🇫🇷🖼️  Wystawa sztuki w galerii w Paryżu, Francja (kwiecień 2024)

W kwietniu odbędzie się wystawa wybranych obrazów dr hab. Magdalena Laabs i inż. Zamiast tego Adam Laabs. Dalsze informacje pojawią się wkrótce.

🇵🇱🖼️  Targi Plastpol w Kielcach (21-24.05.2024)

Pod tytułem „Tworzywo i Sztuka” prezentujemy prace dr. Magdalena Laabs i inż. Adam Laabs to także rzeźby Toma Diericka. Organizatorem wystawy są Targi Kielce i dr hab. Koordynatorką była Magdalena Laabs. Szczegóły poniżej.

🏆🖼️ Gala TOP WOMAN 2024 (czerwiec 2024)

Podczas tej corocznej gali prezentowane są prace dr. Magdalena Laabs i inż. Wystawa Adama Laaba. Więcej informacji zostanie ogłoszonych wkrótce.

🎉 Informacje o otwarciach

Pragniemy zaznaczyć, że udział w naszych wernisażach możliwy jest jedynie po wcześniejszym imieninowym zaproszeniu. Te ekskluzywne wydarzenia dają niepowtarzalną okazję do obcowania z dziełami sztuki w kameralnej atmosferze i bezpośredniej wymiany pomysłów z artystami. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w jednym z naszych wernisaży, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i możliwość otrzymania zaproszenia. Z radością zapraszamy miłośników sztuki i kolekcjonerów na te wyjątkowe okazje.

🌐 Odwiedź nasz dział aktualności

Zapraszamy do odwiedzenia naszej sekcji aktualności na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat tego i innych nadchodzących wydarzeń. Regularnie aktualizujemy tę stronę o najnowsze informacje na temat naszych obecnych i przyszłych wystaw.

💌 Zapisz się do newslettera

Zapisz się także do naszego newslettera, aby otrzymywać aktualne informacje o wystawach i wernisażach organizowanych na całym świecie, a także o najnowszych wydarzeniach w Galerii Sztuki Laabs.

Zapisz się do naszego newslettera

Odbiorcy naszego newslettera otrzymują nie tylko informacje o wystawach i wernisażach organizowanych na całym świecie, ale także o najnowszych wydarzeniach w Galerii Sztuki Laabs. W naszej galerii trwa już wystawa, a od 1 lutego 2024 roku zaprezentujemy nową wystawę, która będzie dowodem naszego ciągłego zaangażowania w oferowanie coraz to nowych doświadczeń artystycznych.

Regularnie aktualizujemy tę stronę o najnowsze informacje o naszych bieżących i nadchodzących wydarzeniach. Dzięki nam możesz dowiedzieć się więcej o ekscytujących artystach i dziełach prezentowanych w naszej galerii.

Sprawdź nasze „Nowości”, aby być na bieżąco. W międzyczasie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną przeglądową i naszą aktualną wystawą, aby odkryć fascynujący świat sztuki.

Nasza strona przeglądowa oferuje kompleksowy wgląd w naszą różnorodną kolekcję dzieł sztuki. Tutaj znajdziesz szeroki wybór polecanych dzieł sztuki z różnych kategorii. Niezależnie od tego, czy są to współczesne arcydzieła, skarby abstrakcyjne czy sztuka klasyczna – na naszej stronie przeglądowej przedstawiamy całą naszą ofertę.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej strony przeglądowej i odkrycia dzieł sztuki, które wzbudzą Twoje zainteresowanie. Będziesz zaskoczony różnorodnością i pięknem prac, które oferujemy w naszej galerii.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych wystaw i wydarzeń, odwiedź naszą stronę główną lub skontaktuj się z nami bezpośrednio. Dziękujemy za zainteresowanie naszą galerią i z radością będziemy towarzyszyć Państwu w odkrywczej podróży po świecie sztuki.

🙏 Dziękujemy za zainteresowanie

Dziękujemy za zainteresowanie naszą galerią i z przyjemnością będziemy towarzyszyć Państwu w odkrywczej podróży po świecie sztuki.