website

Dodaj wyjątkowego charakteru swojemu domowi lub firmie dzięki wyjątkowej sztuce: odkryj nowoczesne, oryginalne obrazy olejne i wysokiej jakości wydruki na płótnie w naszej Galerii Sztuki Laabs

Wystawa sztuki 26.01.2024-03.03.2024

Szanowni Państwo

Przed naszym nadchodzącym wernisażem sztuki, który odbędzie się 26.01.2024, serdecznie Państwa zapraszamy naszą kolejną dużą wystawę sztuki.

Organizatorem tej wystawy jest Laabs Art Gallery

Godziny otwarcia wystawy:

  • Od poniedziałku do piątku: 10:00 - 15:30
  • Sobota: 11:00 - 17:00
  • Niedziela: 11:00 - 15:00

Jesteśmy przekonani, że wernisaż będzie dużym sukcesem i po jego zakończeniu chcielibyśmy zaoferować Państwu jeszcze bogatszy wybór dzieł sztuki. Na wystawie zaprezentowane zostaną prace m.in Magdalena Laabs, Adama Laaba a także innych znanych artystów, takich jak Claire Dubois, Anny Kanieckiej I Jolanta Kurzela włączać.

Cechy szczególne wystawy:

  • Berlin i okolice: Miłośnicy sztuki z Berlina i okolic są szczególnie zaproszeni na to wydarzenie kulturalne w Eberswalde.
  • Różnorodna oferta artystyczna: Prezentowana jest szeroka gama dzieł sztuki, od oryginalnych obrazów olejnych po wysokiej jakości reprodukcje naszych obrazów, drukowane na najwyższej jakości płótnach włoskich.
  • Grafika do kupienia: Na sprzedaż dostępny jest ekskluzywny wybór grafik drukowanych na płótnie.

Dodatkowe atrakcje:

  • Rozmowy z artystami: Skorzystaj z okazji i porozmawiaj z Dr Magdalena Laabs, inż. Adam Laabs
  • Nagrodzone prace: Zobacz także prace, które zdobyły nagrody na konkursie artystycznym Artista d'Europa w Mediolanie w grudniu 2023 r.
  • Wystawy prywatne: Dowiedz się o możliwości organizacji imprez okolicznościowych dla Twoich klientów lub przyjęć prywatnych.

Wystawy prywatne

Informujemy również, że organizujemy wystawy prywatne i jesteśmy gotowi zorganizować specjalną, zamkniętą wystawę dla Państwa klientów. To wyjątkowy sposób na uczczenie ważnych wydarzeń biznesowych lub osobistych. (czytaj więcej ->)

Kontakt i rezerwacje: W celu uzyskania dalszych informacji i rezerwacji prosimy o kontakt pod numerem +49 151 457 67 422 (Mob/WhatsApp).

Z radością powitamy Państwa zarówno na wernisażu, jak i na kolejnej wystawie i jesteśmy przekonani, że oba wydarzenia dostarczą niezapomnianych wrażeń w świecie sztuki.

Z wyrazami szacunku,

Dr Magdalena Laabs & Ing. Adama Laaba

Laabs Art Gallery

  

 

Dostępne oryginały i reprodukcje – sztuka dla koneserów

Podczas wystawy będzie można nabyć wybrane prace, zarówno w formie oryginałów malowanych farbami olejnymi, jak i wysokiej jakości reprodukcje wydrukowane na najwyższej klasy płótnach. Zachęcamy do zarezerwowania tych wyjątkowych dzieł sztuki przed wydarzeniem, aby mieć pewność zakupu swoich ulubionych dzieł. (czytaj więcej ->)

Nagradzane dzieła sztuki z Mediolanu

To także niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć dwie prace nagrodzone w konkursie artystycznym Artista d'Europa w Mediolanie w grudniu 2023 roku. Te wyjątkowe dzieła są aktualnie wystawiane w prestiżowej Galerii Sztuki Antonio Battaglia w Mediolanie. Zapraszamy do zapoznania się z tymi wyjątkowymi dziełami, które zyskały międzynarodowe uznanie. (czytaj więcej ->)

Zapisz się do naszego newslettera

Aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami, otwarciami i ekskluzywnymi spotkaniami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Dołącz do naszej dynamicznie rozwijającej się społeczności artystycznej i czerp inspirację z każdego spotkania.

Zamów bezpłatny katalog w formacie PDF

Zainteresowała Cię nasza kolekcja obrazów olejnych i grafik? Dzięki naszemu katalogowi PDF masz możliwość poznania całej naszej oferty w zaciszu własnego domu.