Dodaj wyjątkowego charakteru swojemu domowi lub firmie dzięki wyjątkowej sztuce: odkryj nowoczesne, oryginalne obrazy olejne i wysokiej jakości wydruki na płótnie w naszej Galerii Sztuki Laabs

Sztuka współczesna

Witamy w dziale „Sztuka nowoczesna” Galerii Sztuki Laabs. Przedstawiamy starannie dobrany wybór dzieł współczesnych autorstwa utalentowanych artystów z różnych zakątków świata, w tym z Niemiec, Polski, Austrii, Brazylii i Peru. W naszej różnorodnej kolekcji znajdują się nie tylko obrazy realistyczne, impresjonistyczne i abstrakcyjne, ale także wykwintne grafiki. W naszej ofercie znajdują się obrazy olejne, akwarele i prace wykonane farbami rozpuszczalnymi w wodzie, a także zapierające dech w piersiach grafiki drukowane na najwyższej jakości płótnie.

Niezależnie od tego, czy chcesz rozjaśnić swój dom, czy szukasz eleganckiego akcentu w swoim biurze, nasza grafika jest idealnym wyborem. Wyrazista kolorystyka i mistrzowskie wykonanie naszych obrazów i grafik z pewnością przyciągną uwagę Twoich gości, przyjaciół i współpracowników. Zainspiruj się sztuką i znajdź idealny przedmiot, który ożywi Twoją przestrzeń i stworzy atmosferę elegancji i kreatywności. Odwiedź nas i przekonaj się o magii i pięknie sztuki współczesnej we wszystkich jej aspektach.

 

Laboratorium Doktor Magdaleny

 

Adama Laaba

 

Wiktoria Laabs