Dodaj wyjątkowego charakteru swojemu domowi lub firmie dzięki wyjątkowej sztuce: odkryj nowoczesne, oryginalne obrazy olejne i wysokiej jakości wydruki na płótnie w naszej Galerii Sztuki Laabs

Wystawa sztuki - Mediolan 18-28.01.2024

Jedźmy do Mediolanu 19 stycznia. lub spotkaj się 20 stycznia 2024 r.

Serdecznie zapraszamy do naszego Wystawa sztuki w Mediolanie od 18 do 28 stycznia 2024 r ma miejsce. My, Magdalena i Adam Laabs, Laureatka „European Artist Award” i uczestniczka konkursu „Top Selection Milano 2023”.", szczególnie nie możemy się doczekać Państwa wizyty 19 i 20 stycznia w Galerii Antonio Battaglia. Nasze prace "Tajemnicza piękność w koronie z piór” I „Duch szybkości” a także inne prace wybrane do „Top Selection Milano 2023” zostaną zaprezentowane podczas tej wystawy. Jeśli chcesz spotkać się z nami osobiście, nie wahaj się z nami skontaktować za pośrednictwem WhatsApp lub e-maila.

Mob/WhatsApp: +49 151 457 67 422 (dr Magdalena Laabs)

Napisz do mnie na WhatsApp, to najłatwiejszy sposób na spotkanie się z nami w Mediolanie.

Adres Galerii: Via Ciovasso 5 – 20121 Mediolan. www.galleriaantoniobattaglia.com 

Galeria Antonio Battaglia zlokalizowana jest w prestiżowej dzielnicy Mediolanu. Ta wyjątkowa lokalizacja znana jest z lokalizacji najważniejszych galerii miasta i stanowi doskonałe tło dla naszej prezentacji artystycznej. Zapraszamy wszystkich do przeżycia tej wyjątkowej atmosfery, gdzie sztuka spotyka się z historią i kulturą w jednym z najważniejszych miast Europy.

Nasze zwycięskie prace:

„Duch szybkości” przez Ing. Adama Laaba i

„Tajemnicza piękność w koronie z piór” przez dr. Magdaleny Laabs.

Do drugiej edycji konkursu zakwalifikowano prawie 600 prac. Dotyczyło to także prac moich córek Victorii (19 lat) i Alexandry Laabs (7 lat). Prace Victorii i Aleksandry można oglądać w Galerii Sztuki Laabs w Niemczech, niedaleko Berlina.

 

W lutym zapraszamy na naszą wystawę, na której zaprezentowane zostaną m.in. prace Magdaleny Laabs, Adama Laabsa, Victorii Laabs, Alexandry Laabs, a także Anny Kanieckiej, Claire Dubois i Jolanty Kurzela.

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie 15 zwycięskich prac z konkursu w Mediolanie. Wszystkim kolegom, którzy tak jak my zostali zwycięzcami konkursu, dziękujemy za konkurs i mamy nadzieję spotkać się z Państwem na kolejnych wystawach.

https://www.pitturiamo.gallery/pae23-battaglia