website

Hi there

Welcome Guest
We typically reply within minutes
James
Hello! James here from Support team,this is sample text. Original text will display as per app dashboard settings

Dodaj wyjątkowego charakteru swojemu domowi lub firmie dzięki wyjątkowej sztuce: odkryj nowoczesne, oryginalne obrazy olejne i wysokiej jakości wydruki na płótnie w naszej Galerii Sztuki Laabs

Wystawa sztuki - Mediolan 18-28.01.2024

Jedźmy do Mediolanu 19 stycznia. lub spotkaj się 20 stycznia 2024 r.

Serdecznie zapraszamy do naszego Wystawa sztuki w Mediolanie od 18 do 28 stycznia 2024 r ma miejsce. My, Magdalena i Adam Laabs, Laureatka „European Artist Award” i uczestniczka konkursu „Top Selection Milano 2023”.", szczególnie nie możemy się doczekać Państwa wizyty 19 i 20 stycznia w Galerii Antonio Battaglia. Nasze prace "Tajemnicza piękność w koronie z piór” I „Duch szybkości” a także inne prace wybrane do „Top Selection Milano 2023” zostaną zaprezentowane podczas tej wystawy. Jeśli chcesz spotkać się z nami osobiście, nie wahaj się z nami skontaktować za pośrednictwem WhatsApp lub e-maila.

Mob/WhatsApp: +49 151 457 67 422 (dr Magdalena Laabs)

Napisz do mnie na WhatsApp, to najłatwiejszy sposób na spotkanie się z nami w Mediolanie.

Adres Galerii: Via Ciovasso 5 – 20121 Mediolan. www.galleriaantoniobattaglia.com 

Galeria Antonio Battaglia zlokalizowana jest w prestiżowej dzielnicy Mediolanu. Ta wyjątkowa lokalizacja znana jest z lokalizacji najważniejszych galerii miasta i stanowi doskonałe tło dla naszej prezentacji artystycznej. Zapraszamy wszystkich do przeżycia tej wyjątkowej atmosfery, gdzie sztuka spotyka się z historią i kulturą w jednym z najważniejszych miast Europy.

Nasze zwycięskie prace:

„Duch szybkości” przez Ing. Adama Laaba i

„Tajemnicza piękność w koronie z piór” przez dr. Magdaleny Laabs.

Do drugiej edycji konkursu zakwalifikowano prawie 600 prac. Dotyczyło to także prac moich córek Victorii (19 lat) i Alexandry Laabs (7 lat). Prace Victorii i Aleksandry można oglądać w Galerii Sztuki Laabs w Niemczech, niedaleko Berlina.

 

W lutym zapraszamy na naszą wystawę, na której zaprezentowane zostaną m.in. prace Magdaleny Laabs, Adama Laabsa, Victorii Laabs, Alexandry Laabs, a także Anny Kanieckiej, Claire Dubois i Jolanty Kurzela.

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie 15 zwycięskich prac z konkursu w Mediolanie. Wszystkim kolegom, którzy tak jak my zostali zwycięzcami konkursu, dziękujemy za konkurs i mamy nadzieję spotkać się z Państwem na kolejnych wystawach.

https://www.pitturiamo.gallery/pae23-battaglia