Hi there

Welcome Guest
We typically reply within minutes
James
Hello! James here from Support team,this is sample text. Original text will display as per app dashboard settings
website

Dodaj wyjątkowego charakteru swojemu domowi lub firmie dzięki wyjątkowej sztuce: odkryj nowoczesne, oryginalne obrazy olejne i wysokiej jakości wydruki na płótnie w naszej Galerii Sztuki Laabs

Wystawy sztuki

Spotkajmy się w Mediolanie 19 lub 20 stycznia 2024 r.

Serdecznie zapraszamy na Wystawę sztuki nowoczesnej, która odbędzie się w Mediolanie w dniach od 18 do 28 stycznia 2024 r. My, Magdalena i Adam Laabs, Laureaci konkursu „European Artist Award” oraz wybrani do „Top Selection Milano 2023”. Szczególnie zapraszamy w dniach 19 i 20 stycznia do Galerii Antonio Battaglia. Nasze prace "Tajemnicza piękność w koronie z piór” I „Duch szybkości” a także inne prace wybrane do „Top Selection Milano 2023” są zaprezentowane podczas tej wystawy. Jeśli chcesz spotkać się z nami osobiście, nie wahaj się z nami skontaktować za pośrednictwem WhatsApp lub e-maila.

Mob/WhatsApp: +49 151 457 67 422 (Dr Magdalena Laabs)

Napisz do mnie na WhatsApp, to najłatwiejszy sposób na spotkanie się z nami w Mediolanie.

Adres Galerii: Via Ciovasso 5 – 20121 Mediolan. www.galleriaantoniobattaglia.com 

Galeria Antonio Battaglia zlokalizowana jest w prestiżowej dzielnicy Mediolanu. Ta wyjątkowa lokalizacja znana jest z lokalizacji najważniejszych galerii miasta i stanowi doskonałe tło dla naszej prezentacji artystycznej. Zapraszamy wszystkich do przeżycia tej wyjątkowej atmosfery, gdzie sztuka spotyka się z historią i kulturą w jednym z najważniejszych miast Europy.

Nasze zwycięskie prace:

„Duch szybkości” autorstwa inż. Adama Laabs i

„Tajemnicza piękność w koronie z piór” autorstwa Dr. Magdaleny Laabs

Do drugiej edycji konkursu zakwalifikowano ponad 600 prac. Dotyczyło to także prac naszych córek Victorii (19 lat) i Alexandry Laabs (7 lat). Prace Victorii i Aleksandry można oglądać w Galerii Sztuki Laabs w Niemczech, niedaleko Berlina.

 

W lutym zapraszamy na naszą wystawę, na której zaprezentowane zostaną m.in. prace Magdaleny Laabs, Adama Laabs, Victorii Laabs, Alexandry Laabs, a także Anny Beaty Kanieckiej, Claire Dubois, Beaty Filek i Jolanty Kurzela.

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie 15 zwycięskich prac z konkursu w Mediolanie. Wszystkim kolegom i koleżankom, którzy tak jak my zostali zwycięzcami konkursu, dziękujemy za zdrowe współzawodnictwo i mamy nadzieję spotkać się z wami na kolejnych wystawach.

https://www.pitturiamo.gallery/pae23-battaglia